سالیان کانتینر

خرید و فروش کانتینر یخچالی نو و دست دوم (20 و 40 فوت)

سالیان کانتینر، یک شرکت باسابقه در ایران است که در زمینه‌ی فروش و خرید کانتینر، به‌ویژه خرید و فروش کانتینر یخچالی نو و دست دوم (کارکرده) فعالیت دارد. شما برای خرید یک کانتینر یخچالدار نو یا دست دوم ارزان و باکیفیت می‌توانید با این شرکت ارتباط بگیرید و از تجربه‌های چندین ساله و مشاوره‌های فنی کارشناس‌های آن جا استفاده کنید. همان طور که می‌دانید، خرید کانتینر سردخانه ای، یک کار مهم و کاملاً تخصصی است!

سالیان کانتینر | کانتینر یخچالی (یخچالدار) 20 فوت و 40 فوت

«مشاوره رایگان - خرید کانتینر یخچالی»

آیا می‌دانستید که ۹۰ درصد از کالاهای تجاری جهان توسط کانتینرها جابجا می‌شوند؟ برای همین، خیلی مهم است که شما بتوانید یک کانتینر یخچالی نو یا دست دوم (کارکرده) خوب را انتخاب کنید که هم با قیمت مناسب و هم باکیفیت باشد. برای دریافت مشاوره رایگان با ما ارتباط بگیرید.

آیا ابعاد و ظرفیت بار کانتینر دقیقاً همانی است که در این صفحه گفته شده است؟

فلسفه‌ی ساخت کانتینرها، یکپارچه‌سازی وسیله‌هایی برای حمل کالا بوده است؛ ولی باید در نظر داشت که به دلیل وجود تولیدکننده‌های گوناگون، شاید به اندازه‌ی چند سانتیمتر ابعاد کانتنیر تفاوت داشته باشد که البته خیلی مهم نیست. حداکثر وزن (تناژ) بارگیری کانتینر نیز بر اساس CSC Plate کانتینر (شناسنامه کانتینر) مشخص می‌شود. ولی علاوه بر تناژ کانتینر باید کشتی و خطی را که کانتینر در آن قرار است حمل شود، در نظر گرفت. مثلاً در ارسال به کانادا، قوانین محدودیت تناژ کانتینر وجود دارد که بالای آن میزان جریمه می‌شود.

چرا باید «سالیان کانتینر» را انتخاب کنیم؟

انتخاب انواع کانتینر

ما می‌توانیم هر نوع کانتینری را برای شما تهیه کنیم.

کانتینر نو و کارکرده

فرقی نمی‌کند که یک کانتینر نو یا دست دوم را بخواهید.

کانتینر ارزان و باکیفیت

برای استعلام قیمت انواع کانتینر با ما تماس بگیرید.

چند مرکز در ایران

دارای شعبه‌های تهران، اصفهان، مشهد و بندرعباس

کانتینر یخچالی (Reefer / Refrigerator Container)

امروزه دیگر مانند گذشته نیست که نتوان برخی از مواد حساس را حمل‌ونقل کرد؛ بلکه به‌سادگی می‌توان با استفاده از کانتینرهای مخصوص (مانند کانتینر یخچالدار یا سردخانه‌ای) آن بارهای حساس و فاسد شدنی را به هر جایی از جهان فرستاد.

کانتینر یخچالی، یکی از کانتینرهای پرکاربرد در باربری مواد غذایی، پروتئینی، داروها و تجهیزات پزشکی (حمل هوایی، دریایی و زمینی) است. «کانتینر یخچال دار» برای حمل کالاهایی که به دلیل فاسد شدن نیاز به محیط سرد دارند، بهترین انتخاب است؛ مانند گوشت، مرغ، میوه، سبزی‌ها، داروها، قرص‌ها، آمپول‌ها، و…

کانتینرهای یخچالی با توجه به استانداردهای ایزو در ابعاد استاندارد 20 فوت و 40 فوت ساخته می‌شود؛ ولی چون در این کانتینرها از سیستم سرمایشی استفاده می‌شود، بنابراین فضای داخلی کانتینرهای یخچالی کوچک‌تر از کانتینرهای معمولی است و همچنین، وزن بیشتری نسبت به آن‌ها دارند. در کل، می‌توان کانتینرهای یخچالی را به صورت زیر دسته‌بندی کرد:

 • کانتینر یخچالی 20 فوت
 • کانتینر یخچالی 40 فوت
 • کانتینر یخچالی 6 متری
 • کانتینر یخچالی 12 متری
 • کانتینر یخچالی ارتفاع بلند (HQ)

نحوه‌ی کار و کنترل دما در کانتینر یخچالی

همان طور که گفته شد، کانتینرهای یخچالی برای حمل موادی که احتمال فاسد شدن دارند، استفاده می‌شوند. بنابراین، باید دارای سیستم سرمایشی باشند. کانتینرهای یخچالی معمولاً امکان حمل کالا در دمای بین +30 تا  -40 درجه سانتی‌گراد را دارند. در کل، می‌توان گفت که کانتینر یخچالی (کانتینر سردخانه ای) شامل سه بخش است:

 • یک محفظه ایزوله شده (عایق‌بندی شده)
 • یک سیستم خنک‌کننده (سرمایشی)
 • سیستم تهویه و چرخش هوا در محفظه

از نظر سیستم سرمایشی، کانتینر یخچالی را می‌توان به دو دسته‌ی زیر تقسیم کرد:

 • مدل یکپارچه: سیستم سرمایشی در فضای درونی کانتینر قرار دارد.
 • مدل خارجی: سیستم سرمایشی در فضای بیرونی کانتینر قرار دارد.

روی هم رفته، کانتینرهای یخچالی دارای دیواره‌های دو جداره و عایق‌بندی هستند و به یک سیستم خنک‌کننده ثابت یا متحرک مجهز شده‌اند که با استفاده از گاز خنک‌کننده یا مایع خنک‌کننده، محیط کانتینر را خنک نگه می‌دارد. به دلیل مقرون به صرفه بودن گازهای خنک‌کننده، استفاده از آن‌ها رایج‌تر است.

البته کانتینرهای یخچالدار دارای سیستم تهویه هوا از پایین هستند که هوای سرد را از کف کانتینر، به‌‌وسیله پوشش T مخصوص به بالا هدایت می‌کند. این نوع طراحی، یک جریان پیوسته و مناسب هوای خنک را در همه جای محفظه فراهم می‌کند تا به بهترین نحوه از مواد خوراکی و یا فاسد شدنی مراقب شود. این نوع گردش هوای سرد باعث می‌شود که محصولات با سرعت کم به دمای مناسب برسند و در اثر سرمای یک دفعه و شدید خراب نشوند.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

09170920030

مصرف برق در کانتینر یخچالی

از آنجایی که در کانتینرهای یخچالی از سیستم سرمایشی (یک کمپرسور نیرومند) برای جلوگیری از فاسد شدن کالا استفاده می‌شود، کانتینر باید از منبع تغذیه کشتی استفاده کند. ولی ظرفیت منبع تغذیه کشتی محدود است و اگر تعداد کانتینرهای یخچالی زیاد باشد و منبع تغذیه کشتی برای اتصال انرژی کافی نباشد، باید از ژنراتور برق کانتینر استفاده شود.

همه‌ی کانتینرهای یخچالی باید دارای ژنراتور برق باشند تا اگر سیستم برق کشتی دچار ایراد شد، به‌صورت خودکار بتواند به کار خود ادامه دهد. چون بارهای مواد غذایی و خوراکی به دما بسیار حساس است. معمولاً این ژنراتور برق، یکی دیزل ژنراتور است که از گازوئیل به عنوان صورت استفاده می‌کند.

البته از کانتینرهای یخچالی علاوه بر حمل مواد، می‌توان به عنوان یک سردخانه ثابت یا همان انبار هم استفاده کرد. در این صورت، دیگر نیازی به دیزل ژنراتور نیست. بلکه فاز کانتینر یخچالی به‌گونه‌ای طراحی شده است که برای تامین نیروی برق، می‌توان آن را به برق شهری وصل کرد. در این شرایط، اگر از این محموله سرمایشی به خوبی نگهداری شود و درب آن در حد استاندارد باز و بسته شود، می‌توان برای مدتی طولانی هم از آن استفاده کرد.

مزیت‌های کانتینر یخچالی

استفاده از کانتینر یخچالی دارای مزیت‌هایی مهم است که می‌توان به موردهای زیر اشاره کرد:

 • حمل مواد فاسد شدنی در مسافت‌های طولانی با تنظیم دمای داخل کانتینر
 • هزینه حمل بسیار مقرون به صرفه (تامین نیروی برق با سوخت بسیار ارزان)
 • دریافت مواد مصرفی روزمره در زمان کوتاه (به‌ویژه در حمل دریایی نسبت به حمل ریلی)
 • امنیت کالای موجود در داخل کانتینر
 • حمل کالا به‌وسیله‌ی کشتی‌های مخصوص کانتینرهای یخچالی
کانتینر یخچالی نو یا دست دوم را از کجا تهیه کنیم؟

شما می‌توانید کانتینر یخچالدار را از شرکت‌های مختلفی تهیه کنید. ولی پیشنهاد می‌کنیم که با شرکت «سالیان کانتینر» هم ارتباط بگیرید و از مشاوره‌های رایگان کارشناس‌ها استفاده کنید. شما در آن جا می‌توانید یک کانتینر یخچالی نو یا دست دوم باکیفیت را تهیه کنید.

برای خرید کانتینر یخچالی راهنمایی بفرمایید.

برای خرید کانتینر یخچالی در ابعاد و اندازه‌های گوناگون و نوع مصرف آن (حمل داخلی یا صادراتی) با ما (شرکت سالیان کانتینر) ارتباط بگیرید.

قیمت کانتینر یخچالی به چه صورت است؟

با توجه به حجم کانتینر یخچالی و سن آن، قیمت کانتینر یخچالی هم متفاوت است. برای استعلام دقیق قیمت کانتینر یخچالی با ما ارتباط بگیرید.

کانتینرهای یخچالی در چه اندازه‌هایی تولید می‌شوند؟

کانتینرهای یخچالی در اندازه‌های استاندارد 20 فوت (6 متری) و 40 فوت (12 متری) و حتی گاهی 45 فوت تولید می‌شوند.

4.8 از 25 امتیاز

14 در مورد “خرید کانتینر یخچالی نو و دست دوم (20 و 40 فوت) ❤️ سالیان کانتینر”

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت به خیر. درباره اجازه کانتینر یخچالدار با کارشناس‌های شرکت تماس بگیرید. چون باید مورد شما بررسی بشه. ممنون

 1. سارانی

  سلام ببخشین ابعاد کانتینر یخچالی 20 فوت و 40 فوتی که در اینجا گفتین دقیقه؟ برای خرید کانتینر یخچالی با دفتر شرکت تماس بگیریم یا موبایل پشتیبانی؟

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت به خیر. ما همه جای سایت این نکته رو گفته‌ایم که ابعاد کانتینر رو که اعلام کرده‌ایم نزدیک به دقیق هست؛ ولی ابعاد دقیق هر کانتینر بر اساس CSC Plate کانتینر (شناسنامه کانتینر) مشخص می‌شه. برای خرید کانتینر یخچالی 20 یا 40 فوت با شماره موبایل پشتیبانی هم تماس بگیرید، اگر جواب ندن، با شما تماس می‌گیرن.

 2. سلام. شما می تونید کانتینر یخچال دار 45 فوتی رو هم تهیه کنید برای ما؟

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت شما به خیر. کانتینر 45 فوت رو می‌شه براتون تهیه کرد؛ ولی استفاده از اون دیگه خیلی مثل چند سال پیش مرسوم نیست. حالا چه کانتینر یخچالی باشه و چه خرید کانتینر 20 فوت و 40 فوت استاندارد. در هر صورت، ما به شما کانتینر یخچالی 20 و 40 فوت رو پیشنهاد می‌کنیم.

 3. مهندس ساوجی

  سلام
  ای کاش قیمت کانتینر یخچالدار رو هم در سایت میزدید. یه سوال م دارم. اینکه شما کانکس رو هم تهیه میکنید؟

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. بله ای کاش می‌تونستیم قیمت همه انواع کانتینرها رو در سایت قرار می‌دادیم؛ ولی چون قیمت‌ها نوسان داره و هر کدام از کانتینرهای دست دوم و نو دارای سن و شرایط مختلفی هستن، این کار هنوز شدنی نیست. مثلاً قیمت کانتینر 20 فوت یا قیمت کانتینر دست دوم 6 متری رو به طور قطعی گفت؛ چون نمی‌دونیم که تولید چه سالی هست!!!
   پیشنهاد می‌کنم با شماره‌ای که در سایت هست تماس بگیرید و با ایشون مشورت کنید. به طور دقیق راهنمایی تون می‌کنن.

 4. مولایی

  سلام. ممنون از توضیحات خوبی که ددید در این سایت برای کانتینر یخچالی و کانتینر 20 فوت که من خیلی استفاده کردم. فقط یه سوالی برام هست که چجوری بهفمیم که مقدار بار ما در کانتینر یخچالی جا میگره یا نه؟؟؟ یا این که چجوری بفهمیم که چقدر بار یا کارتن در کانتینر یخچالی 20 فوت یا 40 فوت جا میگیره؟؟؟
  ممنون میشم اگه دقیق راهنمایی کنین : )

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت به خیر. موقع خرید کانتینر ، ابعاد داخلی و خارجی هر کانتینر رو می‌تونید بر اساس شناسنامه کانتینر یا CSC Plate بفهمید و بر اساس ابعادی که هر بسته یا کارتن شما داره، اون رو محاسبه کنید که چند تا کارتن جای می‌گیره. اگر مشورت و راهنمایی دقیق‌تری رو لازم دارید، لطف کنید با شماره‌ای که در سایت هست تماس بگیرید و با ایشون مشورت کنید. اگر لازم شد بهشون پیامک بدید.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت تون به خیر. ما در سالیان کانتینر فقط کانتینر یخچالی رو پوشش نمی‌دیم، بلکه می‌تونیم انواع کانتینر رو براتون تهیه کنیم. مثل قیمت کانتینر 20 فوت و هر نوع کانتینر دست دوم . بله در بندر عباس هم فعالیت داریم و شما می‌تونید کانتینر یخچالدار رو اونجا هم تحویل بگیرید و با بهترین قیمت و بهترین کیفیت. اگر مشورت و راهنمایی دقیق‌تری رو لازم دارید، لطف کنید با شماره‌ای که در سایت هست مشورت کنید. اگر لازم شد بهشون پیامک بدید تا با شما تماس بگیرن.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت تون بخیر باشه. قطعاً ما می‌تونیم روی خیلی از قیمت‌ها توافق کنیم. مثل قیمت خرید کانتینر 40 فوت و بقیه کانتینرها. اما این که شما کجا اون رو تحویل بگیرید، به شما بستگی داره. ما در شهرهای تهران، بندر عباس، کرج، اصفهان و… فعالیت داریم. بنابراین، پیشنهاد می‌کنم که با شماره‌ای که در سایت هست تماس بگیرید و با ایشون هماهنگ کنید تا بهترین مشاوره رو به شما بدن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
سالیان کانتینر | خرید و فروش انواع کانتینر
صادرات، واردات، کشتیرانی و فروش

هر نوع کانتینری

برای خرید و استعلام قیمت‌ها و دریافت مشاوره رایگان حتماً با ما ارتباط بگیرید.