سالیان کانتینر

خرید و فروش ایزوتانک و فلکسی تانک نو و دست دوم

سالیان کانتینر، یک شرکت باسابقه در ایران است که در زمینه‌ی فروش و خرید کانتینر، به‌ویژه خرید و فروش کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک نو و دست دوم (کارکرده) فعالیت دارد. شما برای خرید یک کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک نو یا دست دوم ارزان و باکیفیت می‌توانید با این شرکت ارتباط بگیرید و از تجربه‌های چندین ساله و مشاوره‌های فنی کارشناس‌های آن جا استفاده کنید. همان طور که می‌دانید، خرید کانتینر تانکری (ایزوتانک / فلکسی تانک)، یک کار مهم و کاملاً تخصصی است!

سالیان کانتینر | کانتینر تانکری (مخزنی)

«مشاوره رایگان - کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک»

آیا می‌دانستید که ۹۰ درصد از کالاهای تجاری جهان توسط کانتینرها جابجا می‌شوند؟ برای همین، خیلی مهم است که شما بتوانید یک کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک نو یا دست دوم (کارکرده) خوب را انتخاب کنید که هم با قیمت مناسب و هم باکیفیت باشد. برای دریافت مشاوره رایگان درباره‌ی کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک با ما ارتباط بگیرید.

آیا ابعاد و ظرفیت بار کانتینر دقیقاً همانی است که در این صفحه گفته شده است؟

فلسفه‌ی ساخت کانتینرها، یکپارچه‌سازی وسیله‌هایی برای حمل کالا بوده است؛ ولی باید در نظر داشت که به دلیل وجود تولیدکننده‌های گوناگون، شاید به اندازه‌ی چند سانتیمتر ابعاد کانتنیر تفاوت داشته باشد که البته خیلی مهم نیست. حداکثر وزن (تناژ) بارگیری کانتینر نیز بر اساس CSC Plate کانتینر (شناسنامه کانتینر) مشخص می‌شود. ولی علاوه بر تناژ کانتینر باید کشتی و خطی را که کانتینر در آن قرار است حمل شود، در نظر گرفت. مثلاً در ارسال به کانادا، قوانین محدودیت تناژ کانتینر وجود دارد که بالای آن میزان جریمه می‌شود.

چرا باید «سالیان کانتینر» را انتخاب کنیم؟

انتخاب انواع کانتینر

ما می‌توانیم هر نوع کانتینری را برای شما تهیه کنیم.

کانتینر نو و کارکرده

فرقی نمی‌کند که یک کانتینر نو یا دست دوم را بخواهید.

کانتینر ارزان و باکیفیت

برای استعلام قیمت انواع کانتینر با ما تماس بگیرید.

چند مرکز در ایران

دارای شعبه‌های تهران، اصفهان، مشهد و بندرعباس

در این صفحه می‌خواهیم درباره‌ی کانتینرهای ایزوتانک و فلکسی تانک صحبت کنیم که معمولاً برای حمل‌ونقل پودرها، مایع‌ها و گازها به‌صورت فله‌ای استفاده می‌شود. همچنین، می‌خواهیم مشخصات فنی و انواع استاندارد کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک را هم بررسی کنیم.

کانتینر ایزوتانک (ISO Tank Container)

کانتینرهای ایزوتانک (ISO Tank Container) مخزن‌ها و تانکرهایی هستند که بر اساس استانداردهای جهانی ISO برای حمل فله‌ای پودرها، گازها و مایع‌های خطرناک (مانند مواد اشتعال‌پذیر، سموم کشاورزی، و…) یا غیر خطرناک (مانند آب میوه، شیر، و…) تولید و استفاده می‌شوند. این‌ها همان کانتینرهای تانکری هستند که بیشتر دیده می‌شوند؛ یعنی به شکل استوانه‌ای از جنس فولاد ضد زنگ هستند که در یک چارچوب مکعبی قرار گرفته‌اند. این مخزن‌ها از فولاد ضد زنگ و عایق و یک لایه محافظ از آلومینیوم یا پلی اورتان ساخته می‌شوند.

به عبارت دیگر، ایزوتانک یک محفظه است که نفوذ یا نشت انواع سیالات از آن وجود ندارد. نام کانتینرهای ایزوتانک از سازمان بین‌المللی استاندارد (ISO) گرفته شده است و این مخازن باید بر اساس این استانداردهای صنعتی و تجاری ساخته شوند. یعنی مثلاً اندازه، دوام و استحکام آن باید به گونه‌ای باشد که با استانداردهای ISO مطابقت داشته باشد.

در واقع، ساختار ایزوتانک، یک ترکیب از کانتینر و مخزن است؛ به‌طوری که در ابعاد بیرونی معمولاً مانند یک کانتینر 20 فوت و 40 فوت است. در کل، کانتینرهای ایزوتانک دارای ابعاد بیرونی 20 فوت و 40 فوت هستند و ظرفیت آن‌ها معمولاً بین 14000 تا 27000 لیتر است. البته یک کانتینر ایزوتانک 20 فوت حدود  66% تا 68% بیشتر از یک کانتینر 20 فوت معمولی پر شده با بشکه (Drum) می‌تواند مایعات را حمل کند.

با ایزوتانک می‌توان چه موادی را حمل کرد؟

یک باور عمومی وجود دارد که از ایزوتانک‌ها فقط برای حمل مواد خطرناک استفاده می‌شود؛ در حالی که این گونه نیست و برای حمل مواد غیر خطرناک هم کابرد دارند. در کل، موادی که با کانتینر ایزوتانک‌ها حمل می‌شوند گستره وسیعی دارد؛ ولی می‌توان چند تا از آن‌ها را به‌صورت زیر بیان کرد:

 • انواع پودرها و انواع گازها
 • مواد خوراکی؛ مانند آب، آب‌میوه، شیر و محصول‌های لبنی، نوشیدنی‌ها، روغن‌های خوراکی، و…
 • روغن‌های خودرو، مواد نفتی و محصول‌های صنایع پتروشیمی‌ها
 • اسیدها و مواد شیمیایی؛ مانند سموم، پراکسید هیدروژن، اسید سولفور، و…
 • مواد شیمیایی صنعتی؛ مانند شوینده‌های مایع، روان‌کننده‌ها، کودها، لاتکس مایع، رنگ‌ها و…
 • سوخت‌ها؛ مانند بنزین، گازوئیل و گاز طبیعی فشرده (CNG)

نکته‌ای که باید به آن توجه داشت، این است که با توجه به مایع و گازی که قرار است حمل شود، نوع کانتینر ایزوتانک هم باید متفاوت باشد؛ مثلاً کانتینری را که برای مواد غذایی استفاده می‌شود، نمی توان برای حمل مواد دیگر استفاده کرد.

آیا مواد جامد را با ایزوتانک حمل می‌کنند؟

گاهی مواد جامد را با حرارت بالا به مایع تبدیل می‌کنند و به درون مخزن پمپ می‌کنند. این ماده در طول، جامد است و در مقصد با بخار داغ، آن را دوباره ذوب می‌کنند. این فرایند باعث می‌شود که طول عمر کانتینر ایزوتانک کم شود.

کانتینر ایزوتانک از چه اجزایی تشکیل شده است؟

کانتینر ایزوتانک هم مانند هر نوع کانتینر دیگری از اجزایی تشکیل شده است که می‌توان به‌صورت زیر نام برد؛ ولی به دلیل حساس بودن باری که این کانتینر حمل می‌کند، اجزای آن هم بیشتر از کانتینرهای دیگر است:

 • مخزن سیلندر شکل (بسته به کاربرد آن از آلیاژهای متفاوتی ساخته می‌شود)
 • چارچوب فولادی (نگهدارنده سیلندر است و معمولاً از جنس فولاد ضد زنگ است)
 • دریچه فوقانی (برای بازدید و ورود به کانتینر)
 • شیرها (شیر ورودی در بالا، شیر تخلیه در پایین یا بالا، شیر ایمنی PV)
 • نردبان و راهروهای فوقانی (برای دسترسی ساده‌تر هنگام بارگیری و تخلیه)
 • دماسنج و فشارسنج (برای نمایش دما و فشار درون مخزن)
 • تجهیزات حرارتی و الکتریکی (برای کنترل دما و فشار داخل مخرن و تغییر آن‌ها)
 • تابلو مشخصات (اطلاعات تانکر / پلاک CSC)
خرید و فروش کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک نو و دست دوم (کارکرده)

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

09170920030

انواع ایزوتانک‌ها، کاربرد و گنجایش آن‌ها

از نظر ابعاد و گنجایش، ایزوتانک‌ها به دو دسته زیر تقسیم می‌شوند:

 • 20 فوت (14000 لیتر)
 • 40 فوت (27000 لیتر)

البته باید توجه داشت که گاهی به دلیل تولید گاز و افزایش حجم در جابجایی ایزوتانک، امکان بارگیری با حداکثر ظرفیت ممکن نیست. برای همین، پیش از بارگیری باید بررسی‌های دقیق MSDS کالا انجام شود تا بر اساس نظر کارشناس‌ها بارگیری انجام شود تا از سر ریز شدن و آسیب رسیدن به ایزوتانک جلوگیری شود.

در یک دسته‌بندی دیگر که به T-coding معروف است، می‌توان ایزوتانک‌ها را بر اساس حداقل فشاری که تحمل می‌کنند و ضخامت دیواره مخزن به موردهای زیر تقسیم کرد:

 • مخزن T1 و T2 که ضخامت دیواره 6 میلی‌متری دارد و حداقل فشار 1.5 بار را تحمل می‌کند و برای حمل مایع‌های سبک کاربرد دارد.
 • مخزن T3 تا T5 که ضخامت دیواره 6 میلی‌متری دارد و حداقل فشار 2.65 بار را تحمل می‌کند و برای حمل روغن‌های غیر خطرناک بودار و بی بو کاربرد دارد.
 • مخزن T6 تا T10 که ضخامت دیواره 6 میلی‌متری دارد و حداقل فشار 4 بار را تحمل می‌کند و برای حمل مواد شیمیایی غیر خطرناک کاربرد دارد.
 • مخزن T11 تا T14 که ضخامت دیواره 6 میلی‌متری دارد و حداقل فشار 6 بار را تحمل می‌کند و برای حمل مواد شیمیایی خطرناک و اسید کاربرد دارد.
 • مخزن T15 تا T22 که ضخامت دیواره 6 و 8 و 10 میلی‌متری دارد و حداقل فشار 10 بار را تحمل می‌کند و برای حمل گاز LPG و گاز آمونیاک کاربرد دارد.
 • مخزن T50 تا T70 که با توجه به فشار گاز و نوع گاز داخل مخزن باید فشارهای متفاوتی را تحمل کنند.

ولی به‌طور کلی، می‌توان انواع کانتینرهای ایزوتانک را به‌صورت زیر نام برد:

(1) بافل تانک‌ها (BAFFLE TANKS)

این نوع از ایزوتانک‌ها برای محصول‌هایی با گرانش بالا کاربرد دارد که حداکثر میزان پر بودن تانکر در آن‌ها باید 80% باشد. در این کانتینر یک سری صفحات سوراخ‌دار وجود دارد که اجازه‌ی حرکت مایع بین صفحه‌ها را می‌دهد تا حرکت مایع درون مخزن کنترل شود. 

(2) تانک‌های لایه‌دار (LINED TANKS)

این ایزوتانک‌ها برای مایع‌های بسیار خالص یا خورنده استفاده می‌شوند. این کانتینرهای ایزوتانک با توجه به مایعی که حمل می‌کنند می‌توانند دارای لایه‌هایی از جنس تفلون، لاستیک، فنولیک رزین و… باشند. 

(3) تانک‌های قابل گرمایش (HEATED TANKS)

گاهی مایع‌هایی در ایزوتانک‌ها حمل می‌شوند که به گرم ماندن در هنگام حمل یا گرم شدن در مقصد نیاز دارند؛ برای همین، باید از این نوع ایزوتانک‌ها استفاده کرد. این کانتینرها دارای سیستم‌های گرمایشی با بخار یا آب گرم یا الکتریکی هستند. البته این سیستم‌های گرمایشی باید خیلی دقیق باشند؛ چون شاید آسیب‌های جبران‌ناپذیری به برخی از مواد (مانند موارد خوراکی یا داروها) در صورت شوک‌های گرمایی وارد شود.

(4) تانک‌های مواد سوختی (GAS TANKS)

این ایزوتانک‌ها برای حمل مواد سوختی (بنزین، گازوئیل و…) کاربرد دارند که دارای لایه‌ای از فلز روی در بخش داخلی و فولاد ضد زنگ در بدنه هستند.

(5) تانک‌های یخچالی (REFRIGERATED TANKS)

این ایزوتانک‌ها برای حمل موادی کاربرد دارند که به سرما نیاز دارند؛ مانند حمل مواد دارویی، آب‌میوه‌ها، شیر، و… این انتقال سرما توسط ماده‌ی سرمایشی یا روغن‌های مصنوعی در اطراف کویل‌های سرمایشی انجام می‌شود.

در تصویر زیر، یک کانتینر ایزوتانک یخچالی را می‌بینید که بخش‌های سرمایشی و لوله‌های انتقال ماده سرمایشی در آن دیده می‌شود.

خرید و فروش کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک نو و دست دوم (کارکرده)

مزایای حمل مواد با کانتینر ایزوتانک چیست؟

حمل مواد با کانتینرهای ایزوتانک دارای مزیت‌های بسیاری است که می‌خواهیم در این بخش، آن‌ها را مرور کنیم. ولی در کل، این را بدانید که در سیستم حمل‌ونقل امروزی، حمل مایعات به سه شکل انجام می‌شود:

 • حمل با بشکه و ارسال با کانتینر و کشتی 
 • حمل به‌صورت فله و با کشتی مخزن‌دار
 • حمل با ایزوتانک و کشتی 

همچنین، حمل گازها هم به دو صورت انجام می‌شود:

 • حمل به‌صورت فله و با کشتی مخزن‌دار
 • حمل با ایزوتانک و کشتی 

(1) مقرون به‌صرفه بودن

نکته‌ای که وجود دارد، این است که ارسال بار فله با کشتی مخزن‌دار در حجم زیاد انجام می‌شود و در بندرها هم باید برای بارگیری، تخلیه و انبار کردن بار فله مایع باید امکانات خاصی وجود داشته باشد. برای همین، ساده‌ترین و به صرفه‌ترین روش برای ارسال بار مایع و گاز به‌صورت فله، استفاده از ایزوتانک است.

(2) حمل‌ونقل ساده‌تر

مزیت دیگر ایزوتانک‌ها، این است که به‌سادگی و بدون نیاز به هیچ وسیله‌ی پیچیده‌ای می‌توان از آن‌ها در حمل‌ونقل ریلی، جاده‌ای و دریایی استفاده کرد. در نتیجه، می‌توان تا حدود 30 درصد هزینه‌های جابجایی را با استفاده از ایزوتانک‌ها کاهش داد. البته حمل دریایی نسبت به حمل جاده‌ای و ریلی دارای خطر کمتری است.

(3) ظرفیت بار بیشتر

یکی دیگر از مزیت‌های کانتینرهای ایزوتانک، ظرفیت بیشتر آن‌ها در مقایسه با کانتینرهایی است که با بشکه پر می‌شوند. برای نمونه، گنجایش یک کانتینر ایزوتانک 20 فوت حدود 66% بیشتر از یک کانتینر 20 فوت معمولی پر شده با بشکه است.

(4) اطمینان و ایمنی بالا

همان طور که گفته شد، بیشتر ایزوتانک‌ها دارای بدنه‌ی چند لایه فولادی ضد زنگ هستند و مقاومت بالایی در برابر دماها و فشارها و ضربه‌های مختلف دارند. در نتیجه، از ایمنی بالایی برای حمل مواد برخوردار هستند. همچنین، می‌توانند شرایط را برای بارهایی که به دما حساس هستند فراهم کنند.

همچنین، احتمال ریزش و نشتی در این کانتینر به دلیل رعایت شدید استانداردها بسیار کم است. برای همین، می‌توان گفت که سازگار با محیط زیست است. ایزوتانک‌ها می‌توانند شرایط آب و هوایی سخت را تحمل کنند.

(5) انبارداری آسان

با توجه به استانداردهای سختگیرانه‌ای که در تولید ایزوتانک‌ها وجود دارد، احتمال نشتی در آن‌ها بسیار کم است. همچنین، با توجه به چارچوب فلزی دور مخزن می‌توان آن‌ها را روی همدیگر قرار داد تا فضای کمتری را اشغال کنند. این دو ویژگی باعث می‌شود که بهترین کانتینر برای انبارداری مواد مایع و گازی باشند.

آیا می‌توان داخل کانتینر ایزوتانک را شستشو داد؟

نگرانی بیشتر مشتری‌های ایزوتانک این است که آثار به جا مانده از بار قبلی روی بار آن‌ها تاثیر بگذارد و کیفیت کالاها را پایین بیاورد. به همین دلیل، باید ایزوتانک‌ها را شستشو داد. البته بعد از شستن باید از حمل موادی مشابه ماده‌ی قبلی استفاده کرد. مثلاً مواد غذایی را هرگز نباید با مخزن‌هایی حمل کرد که حتی یک بار مواد شیمیایی در آن‌ها حمل شده است.

شرکت‌هایی هستند که شست‌وشوی ایزوتانک‌ها را انجام می‌دهند. با فرایندهایی مانند شستن با آب گرم و سرد پر فشار و مواد شوینده، هوادهی به داخل مخزن، بخارشویی درون مخزن

کانتینر فلکسی تانک (FlexiTank Container)

همان طور که گفته شد، ایزوتانک‌ها دارای بدنه‌ی فولادی چند لایه هستند که در یک چارچوب فلزی محکم قرار گرفته‌اند؛ ولی کانتینرهای فلکسی تانک این طور نیستند.

کانتینرهای فلکسی تانک (FlexiTanks Container) مخزن‌های انعطاف‌پذیری از جنس پلی اتیلن یا PVC (پی وی سی) هستند که داخل یک کانتینر معمولاً 20 فوت یا بزرگ‌تر قرار می‌گیرند و از مایع پر می‌شوند تا آن را به مقصد حمل کنند. بنابراین، فلکسی‌تانک را می‌توان به‌عنوان یک کیسه با قابلیت جمع‌شدگی و انعطاف‌پذیری در نظر گرفت که برای حمل‌ونقل مایعات غیر خطرناک استفاده می‌شود و می‌تواند تا 24000 لیتر محموله مایع را در خود جای دهد.

فلکسی تانک‌ها نسبت به ایزوتانک‌ها وزن کمتری دارند (حداقل به میزان یک تن). همچنین، مهم‌ترین ویژگی کانتینر فلکسی تانک این است که نسبت به ایزوتانک، ارزان‌تر تمام می‌شود و بیشتر مقرون به صرفه هستند.

جنس فلکسی تانک از یک تا چند لایه پلی اتیلن یا PVC (پی وی سی) است که پوشش بیرونی آن را پلی پروپیلن تشکیل می‌دهد.

از مزیت‌ها و ویژگی‌های مهم فلکسی تانک‌ها می‌توان موردهای زیر را بیان کرد که باعث جذابیت زیادی برای بازرگان‌ها و تولیدکننده‌ها شده است:

 • مقرون به صرفه بودن
 • ظرفیت حمل و ذخیره‌سازی مطلوب
 • حفظ کیفیت محصول
 • بارگیری و تخلیه سریع بار

فلکسی تانک‌ها را می‌توان بر اساس تعداد شیر تخلیه و بارگیری به‌صورت زیر دسته‌بندی کرد:

 • فلکسی تانک تک شیر: شیر بارگیری و تخلیه از بالا
 • فلکسی تانک تک شیر: شیر بارگیری و تخلیه از پایین
 • فلکسی تانک دو شیره: یک شیر بارگیری از بالا و یک شیر تخلیه از پایین

با فلکسی تانک می‌توان چه موادی را حمل کرد؟

همه‌ی موادی را که با ایزوتانک‌ها می‌توان حمل کرد، با فلکسی تانک‌ها هم می‌توان حمل کرد؛ فقط با این تفاوت که از فلکسی تانک‌ها برای حمل گاز استفاده نمی‌شود. همچنین، برای حمل یا ذخیره‌سازی سوخت‌ها از نوعی از فلکسی تانک استفاده می‌شود که چند لایه است و امنیت بسیار بیشتری دارد. بنابراین، همه‌ی مواد زیر را می‌توان با فلکسی تانک‌ها جابه‌جا کرد:

 • انواع پودرها
 • مواد خوراکی؛ مانند آب، آب‌میوه، شیر و محصول‌های لبنی، نوشیدنی‌ها، روغن‌های خوراکی، و…
 • روغن‌های خودرو، مواد نفتی و محصول‌های صنایع پتروشیمی‌ها
 • اسیدها و مواد شیمیایی؛ مانند سموم، پراکسید هیدروژن، اسید سولفور، و…
 • مواد شیمیایی صنعتی؛ مانند شوینده‌های مایع، روان‌کننده‌ها، کودها، لاتکس مایع، رنگ‌ها و…
 • سوخت‌ها؛ مانند بنزین، گازوئیل و گاز طبیعی فشرده (CNG)

همچنین، فلکسی‌تانک‌ها را هم می‌توان روی هم قرار داد و به عنوان یک انبار یا ذخیره‌سازی موقت مواد مایع یا پودری از آن‌ها استفاده کرد.

قیمت کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک نو یا دست دوم

مانند هر کالای دیگر، برای خرید کانتینر ایزوتانک یا فلکسی تانک هم نمی‌توان یک قیمت واحد را اعلام کرد؛ چون شرایط هر کانتینر با دیگری متفاوت است و پارامترهای گوناگونی هستند که روی قیمت کانتینر ایزوتانک یا فلکسی تانک تاثیر می‌گذارند؛ مانند برند تولیدی، ظرفیت مخزن، جنس بدنه، نو کاربری، سال تولید، تجهیزات کانتینر، و…

پارامتر دیگری که روی قیمت کانتینر ایزوتانک یا فلکسی تانک تاثیر دارد، قیمت ارز است؛ چون معمولاً این کانتینرها وارداتی هستند و به قیمت دلار یا دیگر ارزهای جهانی خرید و فروش می‌شوند. قیمت ایزوتانک‌ها معمولاً در بازارهای جهانی بین 10.000 تا 50.000 دلار است.

بنابراین، شما باید بر اساس بودجه‌ای که دارید برای خرید کانتینر اقدام کنید؛ ولی اگر به دنبال یک خرید ارزان‌تر هستید، می‌توانید از کانتینر ایزوتانک یا فلکسی تانک دست دوم هم استفاده کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که با شرکت سالیان کانتینر تماس بگیرید و برای خرید از کارشناس‌های آن جا راهنمایی بگیرید.

کانتینر ایزوتانک (ISO Tank Container) چیست؟

مخزن‌های استوانه‌ای از جنس فولاد ضد زنگ و بر اساس استانداردهای جهانی ISO هستند که در یک چارچوب مکعبی قرار گرفته‌اند و برای حمل فله‌ای پودرها، گازها و مایع‌های خطرناک (مانند مواد اشتعال‌پذیر، سموم کشاورزی، و…) یا غیر خطرناک (مانند آب میوه، شیر، و…) تولید و استفاده می‌شوند.

چه موادی را با کانتینر ایزوتانک می‌توان حمل کرد؟

از ایزوتانک‌ها برای حمل پودرها، مایع‌ها و گازها استفاده می‌شود؛ چه آن‌ها مواد خطرناک باشند و چه غیر خطرناک.

کانتینر فلکسی تانک (FlexiTank Container) چیست؟

مخزن‌های انعطاف‌پذیری از جنس پلی اتیلن یا PVC (پی وی سی) هستند که داخل یک کانتینر معمولاً 20 فوت یا بزرگ‌تر قرار می‌گیرند و از مایع پر می‌شوند تا آن را به مقصد حمل کنند.

چه موادی را با کانتینر فلکسی تانک می‌توان حمل کرد؟

همه‌ی موادی را که با ایزوتانک‌ها می‌توان حمل کرد، با فلکسی تانک‌ها هم می‌توان حمل کرد؛ فقط با این تفاوت که از فلکسی تانک‌ها برای حمل گاز استفاده نمی‌شود.

4.8 از 26 امتیاز

10 در مورد “خرید کانتینر ایزوتانک و فلکسی تانک نو و دست دوم ❤️ سالیان کانتینر”

 1. سامان نژاد

  میشه کانتینر فلکسی تانک 40 فوت رو هم پیدا کرد توی ایران؟

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت به خیر. من فکر می‌کنم که بارها توی کامنت‌های سایت گفته‌ام که هیچ مشکلی برای تهیه انواع کانتینر و خرید کانتینر دست دوم نداریم. برای سفارش هر نوع کانتینر، با شماره‌ای که در سایت هست، تماس بگیرید تا به طور دقیق شما رو راهنمایی کنن.

 2. سلام. شما ایزوتانک ها را آیا همه انواع T-coding می توانید تهیه کنید؟ هم ۲۰ و هم ۴۰ فوت

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. چون دارای شرایط مختلفی هستن، پاسخ این جور سوال‌های شما رو نمی‌شه در یک یا دو خط داد و باید به طور دقیق با شما صحبت کنیم. مثلاً برای فروش کانتینر یخچالی دست دوم نمی‌شه یه قیمت واحد رو برای مدل‌های مختلف اون داد. برای همین، بهتون پیشنهاد می‌کنم با شماره‌ای که در سایت هست تماس بگیرید و با ایشون مشورت کنید. اگر لازم شد بهشون پیامک بدید.

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. برای هر نوع سوال و مشاوره‌ای، با شماره‌ای که در سایت هست تماس بگیرید و هماهنگ کنید. از این که پاسخ شما داده نشده، پوزش می‌خوایم. اما در صورتی که جواب تماس تون داده نشد، حتی می‌تونید پیامک بدید تا با شما تماس گرفته بشه. چون احتمالاً در جلسه هستن. خیلی ممنون

 3. سلام و ممنون از توضیحات خوب تون. آیا میشه برای هزینه های حمل و بارگیری و تخلیه کانتینر و خرید کانتینر از شما راهنمایی بگیریم؟؟؟ این هزینه ها را چطور میشه محاسبه کرد؟

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. روز تون به خیر. یکی از کارهایی مهم ما در سالیان کانتینر همیشه این هست که بتونیم به‌خوبی شما رو راهنمایی کنیم. بنابراین، در هر موردی که سوال داشتید با شماره‌ای که در سایت هست تماس بگیرید و با ایشون مشورت بگیرید. مثل قیمت کانتینر 20 فوت یا قیمت کانتینر 40 فوت و حتی هزینه‌های حمل و بارگیری و تخلیه کانتینر

  1. مدیر پشتیبانی

   سلام. وقت به خیر. هم می‌تونید به دفتر ما تشریف ببرید و هم تماس بگیرید. البته پیشنهاد می‌کنم با شماره‌ای که در سایت هست تماس بگیرید تا به طور دقیق راهنمایی تون کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
سالیان کانتینر | خرید و فروش انواع کانتینر
صادرات، واردات، کشتیرانی و فروش

هر نوع کانتینری

برای خرید و استعلام قیمت‌ها و دریافت مشاوره رایگان حتماً با ما ارتباط بگیرید.